Site Loader
OFERTA
stellar(xml) airdrop blockchain.com

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Fundacja Stellar rozdaje 125.000.000$!

 

Firma Blockchain Luxemburg jest jedną z najbardziej zaufanych i najszybciej rozwijających się firm kryptograficznych na świecie. Dzięki ich usłudze miliony ludzi na świecie może w łatwy sposób uzyskać dostęp do kryptowalut.

Firma nawiązała współpracę z Fundacją Rozwoju Stellar, aby bezpłatnie udostępnić Stellar Lumens (XLM) użytkownikom Blockchain Wallet. Oferując usługi XLM użytkownikom za darmo, firma ma zamiar pomóc w budowie większej społeczności użytkowników kryptograficznych.

Dlatego Blockchain Wallet wraz z Fundacją Stellar
rozdaje 125.000.000$ w kryptowalucie XLM !
Suma, jaką możemy otrzymać to blisko 400 XML co przy dzisiejszym kursie XML – 0,11$ za sztukę daje nam 44 $ !(Ilość otrzymanych XLM może się różnić)

Co będę mógł/a zrobić z otrzymanymi XLM ?

To zależy od Ciebie. XLM został zaprojektowany do wykorzystania w transakcjach, z każdym na świecie posiadającym portfel obsługujący kryptowalutę XML. Zamienić na inną kryptowalutę np. Bitcoin lub zamienić na walutę tradycyjną. Przelewy są realizowane 24/7 w ciągu kilku sekund.

Co muszę zrobić, aby otrzymać XLM?

Naszym zadaniem będzie założyć konto na Blockchain.com

Następnie musisz uzupełnić i zweryfikować swój profil portfela (poziom Gold), aby spełnić wymagania zgodności. Ma to na celu upewnienie się, że jedna osoba odbierze jedną darmową nagrodę w XML (z tej akcji).

Warto jednak nadmienić, że można nadal korzystać z portfela Blockchain bez wypełniania swojego profilu. Choć w tym przypadku nie odbierzemy darmowej nagrody.

Rejestracja i weryfikacja

W pierwszej kolejności otwieramy stronę Blockchain.com
i klikam „Zarejestruj się”[/vc_column_text][vc_single_image image=”1287″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Następnie wypełniamy puste pola:

  • Nasz adres e-mail
  • Silne hasło (najlepiej alfanumeryczne, minimum 8 znaków w)

Zatwierdzamy politykę prywatności oraz regulamin serwisu i przechodzimy dalej.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1288″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]W następnej kolejności po rejestracji czeka nas weryfikacja naszego adresu email. W tym celu zaloguj się na swoją pocztę i kliknij link weryfikacyjny.
Pod linkiem weryfikacyjnym znajduje się również Twój adres portfela. Zapisz go niezwłocznie w bezpiecznym miejscu. Będzie on Ci potrzebny do logowania się na portfel.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1289″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Po weryfikacji e-maila w naszym głównym panelu klikamy w niebieski baner z napisem „Get Free Crypto”.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1291″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]W tej chwili zostaliśmy przeniesieni do procesu weryfikacji tożsamości, który jest wymagany aby odebrać darmowe Stellar (XML)[/vc_column_text][vc_single_image image=”1292″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]W kolejnym kroku będzie nam potrzebny jeden z dokumentów potwierdzających naszą tożsamość:

  • Dowód osobisty
  • Prawo jazdy
  • Paszport

Ponadto potrzebujemy zezwolić na dostęp do kamery internetowej, aby wykonać zdjęcie naszego dokumentu.

W przypadku braku kamery internetowej
będziemy mieli możliwość użycia smartfonu
Przechodzimy dalej, wybieramy nasz kraj oraz zaznaczamy dokument do weryfikacji i klikamy Start.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1293″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1294″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Teraz powinno nam wyskoczyć powiadomienie z prośbą o zgodę na dostęp do kamerki. Klikamy w „Zezwalaj” a następnie robimy 3 zdjęcia.

  • Pierwsze naszej twarzy
  • Drugie przodu naszego dokumentu
  • Trzecie tyłu naszego dokumentu

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1295″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Po zakończonej sesji zdjęciowej ukaże się nam ostatni komunikat informujący nas o zakończonym procesie aplikacji o weryfikację. Jeżeli konto, nie zostanie zweryfikowane do 5 dni roboczych, oznaczać to będzie, że proces weryfikacji będzie trzeba powtórzyć. Przyczyną może być przykładowo nieczytelnie zrobione zdjęcie.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1301″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_btn title=”Sprawdź również „Jak wypłacić XML z Blockchain.com (zamienić na PLNy)” color=”sky” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fszymonwsieci.pl%2Fjak-wyplacic-xml-z-blockchain-com-zamienic-na-plny%2F|title:Jak%20wyp%C5%82aci%C4%87%20XML%20z%20Blockchain.com%20(zamieni%C4%87%20na%20PLNy)||”][vc_column_text]

To wszystko na dzisiaj.
Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1278″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 103 total views,  2 views today

0 0 vote
Article Rating

Post Author: Szymon w Sieci

✔Blogger ✔Blockchain & Cryptocurrency Content Writher ✔Blockchain Analyst and Researcher ✔Blockchain Consultant

Technologia Blockchain wraz z kryptowalutami zwróciła moją uwagę pierwszy raz już w 2013 r. Jednak dopiero w roku 2016 w pełni zrozumiałem, ogromny potencjał i zastosowanie tej technologii. Od tego czasu temat ten pochłonął mnie, całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się prawdziwym entuzjastą i pasjonatem wykorzystania tej technologii.

Jako Szymon w Sieci jestem pasjonatem nowego, wyłaniającego się paradygmatu zaufania i przejrzystości, który opisuje blockchain. Staram się działać z zaufaniem i przejrzystością, ucieleśniając tę ideę. Wierzę, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi w ramach technologii blockchain.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x