Site Loader
binance i brave browser

Binance i Brave Browser nawiązały współpracę, która zdecydowanie zrewolucjonizuje handel kryptowalutami. Oba zespoły postanowiły połączyć siły i stworzyć widget do przeglądarki Brave, który umożliwi w prosty i szybki sposób handel kryptowalutami.

Widget od Binance i Brave Browser

Firma Brave Software to twórcy innowacyjnej przeglądarki Brave, która łączy w sobie prywatność z platformą reklamy cyfrowej opartej na technologii blockchain. Binance to z kolei największa giełda kryptowalut na świecie pod względem wolumenu obrotów i użytkowników. Posiada również swój własny blockchain Binance Chain.

Dokładnie 24 marca 2020 na oficjalnych stronach Binance i Brave Browser pojawiła się informacja o nawiązaniu oficjalnego partnerstwa, które umożliwia użytkownikom przeglądarek Brave płynny handel aktywami kryptowalutowymi poprzez integrację z Binance.

Widget od Binance i Brave Browser znajduje się na nowej stronie zakładki w przeglądarce i jest jedyną przeglądarką na świecie, która oferuje zintegrowaną funkcję zakupu i handlu kryptowalutami.

binance i brave browser widget
binance i brave browser widget

Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy Brave Browser mają dostęp do stron Binance.com i Binance.US (dla użytkowników z USA). Dzięki czemu mają dostęp do różnych opcji zarządzania swoimi kryptowalutami:

 • Kupno i sprzedaż
 • Depozyt
 • Handel
 • Przeglądanie podsumowań (salda aktywów)
 • Uzyskiwać adresy wpłat bez opuszczania przeglądarki
widget binance i brave browser
widget binance i brave browser

Dostępne są wszystkie waluty, które są na Binance.

Widget zachowuje prywatność użytkownika

Bardzo istotną informacją jest to, że widget jest wbudowany w przeglądarkę i nie jest załadowanym iframe (zdalnie wbudowanym dokumentem), co dodatkowo chroni prywatność użytkownika. Wywołania API będą wykonywane do Binance tylko wtedy, gdy użytkownik uwierzytelni się poprzez OAuth i będzie współpracował z widżetem.

Dostęp i korzystanie

Aby móc korzystać z tego udogodnienia podstawą jest, aby użytkownik korzystał z przeglądarki Brave Browser.

Jednak póki co widget jest dostępny wyłącznie w testowej wersji przeglądarki Brave Nightly. Jednak ja zalecam większości mniej zaznajomionym z kryptowalutami użytkownikom poczekać do kwietnia br. na wydanie widgetu w stabilnej wersji Brave.

Nowa strona zakładki Widżet Binance będzie domyślnie włączona na karcie startowej, ale użytkownicy mogą go wyłączyć i ukryć, jeśli chcą. Dostępność na platformach mobilnych zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Co mówią sami twórcy Binance i Brave Browser?

Brendan Eich to twórca Java, Mozilla Firefox oraz Brave BrowserBrendan Eich jest amerykańskim technologiem i twórcą języka programowania JavaScript. Był współzałożycielem projektu Mozilla, Mozilla Foundation i Mozilla Corporation, a także pełnił funkcję dyrektora technicznego Mozilla Corporation i krótko mówiąc, jej dyrektora generalnego. Obecnie Jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem Brave Software.

Handel kryptowalutami może być trudnym zadaniem dla użytkowników nieznających takich aktywów, więc integracja Binance z przeglądarką Brave sprawia, że proces ten jest bezproblemowy i prosty.

Wprowadzając czołową giełdę, taką jak Binance, bezpośrednio do przeglądarki, Brave przejmuje główny nurt handlu kryptowalutami i pozwala użytkownikom na łatwe przeprowadzanie transakcji.

Changpeng-Zhao CEO Binance Changpeng Zhao (popularnie znany wśród krypto społeczności jako „CZ”) jest chińsko-kanadyjskim dyrektorem wykonawczym, który jest założycielem i dyrektorem generalnym Binance, największej na świecie giełdy kryptowalut pod względem wolumenu obrotów, od kwietnia 2018 r. „Cz” był wcześniej członkiem zespołu, który opracował Blockchain.info, a także pełnił funkcję dyrektora ds. technologii w OKCoin.

Widget Binance w przeglądarce Brave’a zorientowanej na ochronę prywatności wprowadza bezpieczniejszy sposób kupowania i sprzedawania crypto, a także zmniejsza tarcie użytkowników o ekosystem Binance’a, handlu i interakcji z nim.

Cieszymy się na naszą długoterminową współpracę z firmą Brave, która w niedalekiej przyszłości jeszcze bardziej ułatwi interakcję z produktami kryptograficznymi i zachęci do większej użyteczności.

Binance i Brave Browser – Optymistyczna wizja przyszłości

Osobiście jestem zagorzałym fanem projektu Brave, ponieważ od samego początku powstania koncepcji zobaczyłem w nim ogromny potencjał i rozwiązanie problemów, które przeszkadzały mi u konkurencji. Binance to z kolei najszybciej rozwijająca się giełda kryptowalut na świecie i jest to bezapelacyjny fakt. Każda osoba związana w jakikolwiek sposób z kryptowalutami ją zna i najprawdopodobniej posiada tam swoje konto. Dlatego połączenie się Binance i Brave Browser w jednym projekcie to jak dla mnie gwarantowana bomba!

Brave Browser

Brave Browser to szybka, zorientowana na prywatność przeglądarka w połączeniu z platformą reklamy cyfrowej opartej na technologii blockchain, tworzy na nowo sieć dla użytkowników, wydawców i reklamodawców. Dzięki temu użytkownicy odzyskują nie tylko prywatność w sieci, ale też szybsze poruszanie się po niej oraz przedłużenie żywotności baterii w swoich smartfonach!

Ale to nie wszystko – zostająć zweryfikowanym wydawcą brave, wydawcy zwiększają swój udział w przychodach, a reklamodawcy osiągają lepszą konwersję. Użytkownicy mogą zdecydować się na włączenie reklam kiedy chcą (reklamy te „szanują” Twoją prywatność), za które dodatkowo otrzymują kryptowalutę Basic Attention Token (BAT). BAT można wykorzystać, aby dać napiwek lub pomóc wydawcom i innym twórcom treści lub po prostu je wymienić na inną kryptowalutę (np. Bitcoin) bądź walutę tradycyjną (np. złotówkę).

„Odważne” rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich, którzy mają udział w otwartej sieci i którzy są zmęczeni rezygnacją z prywatności i dochodów dla pośredników ad-tech.

Obecnie Brave Browser ma ponad 12 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 500.000 zweryfikowanych wydawców.

Binance

Binance jak już prędzej wspomniałem to największa i najbardziej dynamicznie rozwijająca się giełda kryptowalut na świecie. Świadczy o tym choćby ich szeroka gama 25 produktów, projektów i inicjatyw społecznych:

 • Binance Exchange (Binance.com): Binance FuturesSpot & Margin trading, Binance Lending and Binance Staking
 • Binance Academy: Portal edukacyjny
 • Binance Charity: organizacja non-profit i pierwsza platforma darowizn opartych na blockchain, poświęcona rozwojowi przejrzystej filantropii.
 • Binance DEX: zdecentralizowana giełda kierowana przez społeczność lokalną, rozwijana w ramach blockchain Binance Chain w celu emisji i wymiany aktywów cyfrowych w sposób zdecentralizowany.
 • Binance Fiat Gateways: kryptograficzna platforma buy-and-sell, obejmująca ponad 170 krajów i regionów za pośrednictwem lokalnych partnerów płatniczych i platform P2P. Fiat-to-Crypto Platforms: spółki joint venture z globalnymi partnerami w zakresie kupna, sprzedaży i handlu produktami kryptograficznymi: Binance US, Binance Jersey, Binance Singapur, Binance Uganda, Binance Lite Australia.
 • Binance Labs: venture arm i inkubator przedsiębiorczości, inwestowanie i wspieranie wczesnych etapów uruchamiania blockchin i projektów infrastrukturalnych
 • Binance Launchpad: platforma startowa do wspierania startupów i przedsiębiorców w transformacjach blockchain
 • Binance Research: ocena instytucjonalna, spostrzeżenia i analizy oparte na danych dla inwestorów kryptograficznych
 • Binance X: inicjatywa ukierunkowana na deweloperów, mająca na celu wspieranie innowacji twórców łańcucha blokowego oraz wspieranie rozwoju przemysłu i przypadków sensownego wykorzystania.
 • Inne inicjatywy obejmują: Binance Cloud (kompleksowe rozwiązanie korporacyjne do uruchamiania giełd), Binance Info (wiadomości i spostrzeżenia rynkowe), Trust Wallet (portfel mobilny i przeglądarka dApp)

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Binance i Brawe Browser oraz chciałbyś wesprzeć moją stronę, możesz to zrobić, instalując Brave Browser na swoim urządzeniu z mojego linku zweryfikowanego wydawcy: https://brave.com/szy558

Jeśli będziesz korzystać z przeglądarki minimum 30 dni, to moje konto wydawcy wzbogaci się o 2$ : )

Ponadto możesz również skorzystać z mojego linku afiliacyjnego do giełdy Binance: https://www.binance.com/pl?ref=35622959

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.