Site Loader
BitTubeApp Poradnik instalacji rozszerzenia

Rozszerzenie dla przeglądarek BitTubeApp jest kolejnym produktem wprowadzonym przez firmę BitTube.

BitTube jest firmą liczącą około 15 osób, zlokalizowaną na Teneryfie w Hiszpanii. Została ona założona przez dyrektora generalnego Saber Maram i od samego początku była całkowicie samofinansująca się przedsiębiorstwem. To znaczy bez ICO (Initial Coin Offering) czy też pre miningu.

BitTubeApp = AdBlock, AirTime, VPN

To rozszerzenie umożliwia uruchomienie systemu monetyzacji AirTime w dowolnym miejscu podczas przeglądania Internetu przy jednoczesnym blokowaniu reklam. System ten pozwala użytkownikom na generowanie AirTime na podstawie czasu spędzonego na przeglądaniu stron internetowych. Całkowity naliczony czas AirTime jest następnie nagradzany w kryptowalucie TUBE. Otrzymuje ją zarówno użytkownik, jak i wydawca treści, którego odwiedziłeś (o ile również ma zainstalowane rozszerzenie!), włączając w to konta w mediach społecznościowych!

Rozszerzenie można łączyć ze swoją stroną Internetową oraz z platformami społecznościowymi: Facebook, Twitter, YouTube, Twich oraz SoundCloud.

Posiadając wgrane rozszerzenie, możesz również przekazywać i wysyłać/odbierać TUBE za pomocą zintegrowanego portfela. Dzięki temu systemowi nie przeszkadzają Ci reklamy i nie musisz się martwić o utracone dochody dla wydawców polegających na dochodach z reklam.

Twój czas i uwaga są ograniczonymi zasobami!

Reklamy wstawiane na stronach internetowych odwracają Twoją uwagę od wydawców, zabierają niepotrzebne zasoby Twoich urządzeń (procesor, ram, większe zużycie baterii) zamiast tego AirTime, pozwala Ci to wszystko jednocześnie monetyzując obie strony (użytkownika, jak i wydawcę). Jest to sytuacja korzystna dla obu stron. Pula przychodów jest rozdzielana w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkich współdziałających użytkowników na całym świecie. Tokeny TUBE są przedmiotem handlu na kilku giełdach otwartych, na przykład Bittrex. Jego wartość w dolarach jest wynikiem podaży i popytu. Te zarobione „TUBY” będą mogły być wydawane online, jak również w fizycznych sklepach wraz z wydaniem fizycznej karty debetowej BitTube i bramki płatniczej.

VPN

Rozszerzenie posiada również wbudowany VPN. Można z niego korzystać dla zachowania większej prywatności w sieci lub z powodów ograniczeń geograficznych niektórych treści. Dostępne dla komputerów stacjonarnych oraz urządzeń mobilnych.

Jak zainstalować BitTubeApp?

Rozszerzenie jest obecnie dostępne dla przeglądarek Brave Browser, Google Chrome oraz Mozilla FireFox. W niedalekiej przyszłości dojdą również kolejne przeglądarki takie jak: Safari, Opera oraz Microsoft Edge.

Aby zainstalować rozszerzenie, skorzystaj z poniższego linku

Następnie kliknij „Dodaj BitTube do… (Twoja przeglądarka)”

Pobierz BitTube

Po kliknięcie zostaniesz przeniesiony do sklepu z dodatkami w Twojej przeglądarce. Kliknij tam „dodaj” lub „zainstaluj”. Instalacja trwa kilka sekund, po czym rozszerzenie pojawi się w Twojej przeglądarce obok paska wyszukiwań.

Bittube app instalacja

Zakładanie konta

Teraz gdy już mamy zainstalowany dodatek potrzeba nam jeszcze założyć konto i je zweryfikować.

Jeśli posiadasz już konto na platformie BitTubers.com, możesz zalogować się do rozszerzenia tymi samymi danymi.

Po zainstalowaniu rozszerzenia znajdź symbol BitTube na pasku narzędzi rozszerzeń. Zazwyczaj znajduje się on w prawym górnym rogu okna przeglądarki.

Możesz zalogować się za pomocą kont w serwisach społecznościowych Twitter, Google, Facebook lub utworzyć nowe konto, wybierając opcję „Zapisz się”.

Aby zalogować się za pomocą mediów społecznościowych, kliknij odpowiednią ikonę i upoważnij BitTube do uzyskania imienia i nazwiska, zdjęcia profilowego oraz adresu e-mail.

rejestracja konta bittubeapp

Nowe konto

Krok 1: Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło

Założenie nowego konta jest równoznaczne z założeniem konta na platformie BitTubers.com. Twoja nazwa użytkownika będzie używana jako profil Twój po zalogowaniu się na BitTubers.

rejestracja konta bittubeapp 2

Krok 2: Potwierdź swój adres e-mail.

Otwórz swoją skrzynkę e-mail i kliknij link w celu potwierdzenia rejestracji.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail, sprawdź folder spam.

q1 1
q2

Krok 3: Weryfikacja „człowieczeństwa”

W tym kroku musisz potwierdzić, że nie jesteś robotem. Możesz to zrobić na dwa sposoby

  • Numerem telefonu
  • Zablokowaniem 2500 TUBE (Forma stakingu monet)

Krok 3.1. Weryfikacja numerem telefonu

Kliknij pasek z napisem „Proszę zarejestrować swój numer telefonu tutaj” lub przejdź do menu „Account” i wybierz „Get verified”.

Weryfikacja numeru telefonu – Wybierz swój kod krajowy i podaj swój numer telefonu w odpowiednich polach, a następnie kliknij przycisk „Send SMS”.

Na jednym koncie może być użyty tylko jeden numer telefonu!

q5
q6

Wprowadź otrzymany kod na telefonie, a następnie kliknij przycisk „Verify”.

q7

Krok 3.2. Weryfikacja poprzez „Staking”

Podnoszenie poziomu użytkownika odbywa się poprzez Staking (zablokowanie) TUBE.

qw7
qw8

Jeśli przeglądasz Internet dłużej niż 2 godziny dziennie, podwyższenie poziomu użytkownika przyniesie Ci więcej nagród za dodatkowy czas spędzony online. (O różnych poziomach dowiesz się z innego wpisu). Aby podnieść poziom swojego konta, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Kliknij ikonę rozszerzenia, a następnie kliknij „My Wallet”. Zostaniesz przeniesiony do nowej strony, gdzie następnie kliknij „Staking”.

qw1
qw2

W tym kroku stworzysz nowy portfel „Staking”. Zalecam skorzystać z opcji „Simple generation”. Następnie zapisz plik z kluczem i hasłem.

qw3
qw4

Pobierz plik klucza i zapisz hasło! Będziesz potrzebował obu do procesu wypłaty!

Opcjonalnie możesz skopiować „Multisig Seed” i przechowywać go w bezpiecznym miejscu (chroniony hasłem lub jako szyfrowany plik).

Po potwierdzeniu, że zapisałeś plik z kluczem, system utworzy Twój portfel.

qw5

Teraz posiadasz swój adres, na który możesz przesłać tokeny TUBE.

qw6

Podpięcie kont społecznościowych do BitTubeApp – Facebook

Wykonaj te proste kroki, aby wdrożyć model monetyzacji AirTime na swoim osobistym profilu na Facebooku. Po udanym połączeniu będziesz mógł/a generować dochód z wizyt użytkowników BitTube na swoim profilu społecznościowym na Facebooku.

Krok 1: Odwiedź stronę swojego profilu społecznościowego i skopiuj adres URL z paska adresu.

fb2

Upewnij się, że ustawienia Facebooka pozwalają innym stronom internetowym na łączenie się z Twoim kontem. Aby to zrobić, przejdź do ustawień Facebooka > Prywatność > „Czy chcesz, aby wyszukiwarki spoza Facebooka łączyły się z Twoim profilem?” i zaznacz pole „Pozwól wyszukiwarkom spoza Facebooka łączyć się z Twoim profilem”.

fb3

Krok 2: Otwórz rozszerzenie i przejdź do okienka „Links”. Następnie wklej skopiowany link ze swojego profilu Facebook i kliknij „Link account/domain”

fb1 1

Krok 3. Skopiuj kod weryfikacyjny ze strony weryfikacji.

fb4

Przejdź teraz ponownie do swojej osi czas na Facebooku i kliknij „Edytuj biogram” i wklej wygenerowany kod. Następnie wróć do strony z wygenerowanym kodem (patrz grafika wyżej) i kliknij „Verify now”.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinieneś zobaczyć uśmiechniętą buźkę.

fb6

Po udanym połączeniu swojego profilu na Facebooku nie jest wymagane, aby zachować kod w sekcji „Biogram”.

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Enthustiast at BlockchainTechnology|Socialite|Blogosphere

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Jako Szymon "poza siecią" jestem zwykłym chłopakiem, który wierzy w Boga i ukrzyżowanie Jezusa. Staram się postępować jak dobry chrześcijanin, choć nie zawsze jest to proste i nie zawsze mi wychodzi... Miewam wzloty i upadki oraz nie jestem nieomylny, co pokazuje, że niezależnie od statusu społecznego jesteśmy tylko ludźmi. Uwielbiam grać w piłkę, przebywać na terenach zielonych, kocham Polską wieś. Ponadto lubię udzielać się społecznie. A ponad wszystko tu na ziemi Kocham swoją wspaniałą Mamę <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *