Site Loader
blockchain game alliance najnowsze informacje

Blockchain Game Alliance

Blockchain Game Alliance (BGA) jest koalicją firm z branży gier i sieci blockchain, które zobowiązały się do propagowania tej technologii w branży gier. W zależności od wolumenu wiadomości członkowskie są publikowane co 2 do 4 tygodni.

W sekcji gier zespół So Couch Studios ujawnia główny model postaci w swojej grze Ember Sword i nowego doradcę projektu. Steem Monsters radzą sobie świetnie z liczbą użytkowników, do których nigdy wcześniej nie dotarto. Projekt Xaya prezentuje kanały gry w demo Xayaships.

0xgames integruje platformę Arkane, Enjin dzieli się swoimi najnowszymi osiągnięciami. Ultra prezentuje wynik ich ostatniego IEO, a The Abyss przedstawia Abyss launcher, nowe rozwiązanie B2B z białą etykietą dla przeglądarek internetowych. Platforma Esports Tradestar ogłasza swoją oficjalną wersję beta i inwestycję we wrześniu, Quorum Control współpracuje z niemieckim Instytutem Standaryzacji licencji na oprogramowanie. Na koniec, Dapper integruje Moonpay w celu zaoferowania użytkownikom waluty FIAT jako mostu płatniczego dla kryptowalut.

Steem Monsters Corp

Splinterlands.io to obecnie najgorętsza gra karciana typu blockchain z najbardziej aktywnym na świecie rynkiem NFT!

Splinterlands z przyjemnością informuje, że zbliżamy się do przekroczenia 50.000$ w nagrodach dostarczonych graczom. Wydana została funkcja gildii, gdzie obecnie jest ich już ponad 70!, które się utworzyły. Obecnie dziennie mamy ponad 2500 graczy dziennie!

Couch Studios

Gry MMO z technologią Blockchain, zapewniające lepszą i bardziej sprawiedliwą rozgrywkę.

Couch Studios z przyjemnością przedstawia główny model męskiej postaci Ember Sword w tym filmie na youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=Ge9yYVct5J8&feature=youtu.be”

Drugą fantastyczną informacją dla całego projektu jest zatrudnienie weterana Esportu — Jens Hilgers. Jest to prezes i założyciel największej na świecie firmy Esports „ESL”, dołączył do projektu jako strategiczny doradca, który ma za zadanie rozpędzić wizję konkurencyjnej gry MMORPG i sceny Ember Sword Esports

Xaya (Autonomous Worlds LTD)

Xaya to niestandardowy blockchain zaprojektowany specjalnie dla ogromnych zdecentralizowanych światów gier i rozgrywki w czasie rzeczywistym.

Projekt Xaya ma pełną parą, osiągając kolejny kamień milowy. Xayaships to demonstracja technologii dla programistów, która pokazuje Game Channels, nową technologię blockchain. Kanały gier rozwiązują problemy ze skalowalnością. Wykorzystuje kanały off-chain do grania w gry. Zmniejsza to zapychanie blockchain, a także zapewnia rozgrywkę w czasie rzeczywistym. Zobacz to w akcji poniżej.

PLATFORMY

Enji

Platforma Enjin oferuje zestaw produktów do tworzenia, zarządzania i integracji zasobów blockchain.

Sprawdź najnowsze informacje od deweloperów budujących platformę Enjin:

• Rozwiązanie: Tokeny założycieli z postępowymi nagrodami | Zwiastun zombie

• Kriptomat: Wydano program Gamified Blockchain Rewards
• Zapomniane artefakty: Interoperacyjność wielu zasobów
• The Six Dragons: Dołączył do BGA | Alfa ogłoszona | Nowe wideo z rozgrywki
• EnjinCraft: Bezpieczny handel aktywami Blockchain w Minecraft

Arkane Network

Arkane jest dostawcą portfeli wielołańcuchowych z silnym naciskiem na obsługę UX i Dapp.

0xGames ogłosił, że jest partnerem Arkane Network. Najbardziej znana 0xUniverse, popularnej gry kosmicznej. Korzystanie z technologii Arkane’a oznacza, że gracze nie muszą posiadać, tworzyć portfela, pobierać ani instalować dodatkowego oprogramowania. Mogą po prostu zalogować się na swoje konto w Arkane. Ułatwia to tworzenie gier typu blockchain na różnych platformach, takich jak komputer, telefon komórkowy, przeglądarka i konsola.

Ultra

Ultra wprowadza rewolucję blokchainową do przemysłu gier, tworząc sprawiedliwy ekosystem dla przyszłości dystrybucji gier.

W czerwcu br. Ultra uruchomiło IEO na Bitfinex gdzie token UOS,  zebrał 5 mln USD w 32 sekundy!. Wkroczyli do zamkniętej bety na programiście SDK, którą pokazali liderom branży w China Joy i która będzie prezentowana na Gamescom w tym tygodniu. Otwarta beta zostanie ogłoszona w najbliższych miesiącach. Ponadto, w ciągu kilku tygodni od uruchomienia test netu UOS (EOSIO siostrzana sieć) będą również ogłaszani partnerzy produkujący bloki.

The Abyss

The Abyss to platforma gier opartych na blockchain, przeznaczona do gier wideo online.

Platforma odsłania nowe rozwiązanie B2B: Abyss Launcher

Chrome 76, najnowsza wersja popularnej przeglądarki Google, domyślnie blokuje zawartość opartą na technologii Flash. Wielu wydawców gier na całym świecie znajduje się w poważnych tarapatach. Abyss opracował rozwiązanie B2B z white-label, które zapewni działanie gier Flash w przeglądarkach i pozwoli zachować bazę graczy!

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Trade Stars

TradeStars to platforma sportowa typu fantasy zasilana przez sieć blockchain Ethereum, na której użytkownicy mogą posiadać, tworzyć, handlować i zarabiać na aktywach cyfrowych, które reprezentują rzeczywiste wyniki sportowe.

Argentyński Fantasy Sports startup TradeStars.app ogłasza 350k$ dofinansowania i oficjalną wersję Beta Launch poprzez publiczne uruchomienie wydarzenia w Nowym Jorku we wrześniu br.

TradeStars jest założony przez 2 programistów technologicznych z Argentyny i liczy się z międzynarodowym forum doradczym w przestrzeni gier i kryptografii, takimi jak James Haft, Sebastien Borget i Esteban Ordano.

Blockchain / Protocols

Ebakus

Ebakus jest blockchain’em następnej generacji, który umożliwia zdecentralizowanym aplikacjom (dApps) osiągnięcie masowej adaptacji.

Blockchain Ebakus jest gotowy do pracy w sieci głównej! Przejście do sieci nastąpi w grudniu 2019 roku. W najbliższych miesiącach wprowadzony zostanie dApps i programiści, którzy dołączyli do ewolucji.

Quorum Control

Quorum Control sprawia, że Tupelo, to dowód na istnienie platformy proof of stake DLT przeznaczonej do modelowania poszczególnych obiektów, która umożliwia elastyczne modele danych publicznych lub prywatnych.

Quorum Control dołącza do konsorcjum ekspertów w celu napisania niemieckiego standardu transferu licencji na oprogramowanie w sieci blockchain. Projekt będzie podstawą do stworzenia globalnego standardu zgodnie z normą DIN, Niemieckiego Instytutu Standaryzacji.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

POZOSTAŁE

MoonPay

Platforma MoonPay oferuje rozwiązanie płatności all-in-one, aby pomóc przodującym firmom kryptograficznym w rozwiązaniu problemu „od stóp do głów” (ang. fiat-to-crypto onramp).

MoonPay zintegrowany z Dapper zapewnia szybki, łatwy i bezpieczny sposób zakupu ETH za pomocą kart bankowych i Apple Pay. Portfela Dappera można używać do grania w gry blockchain, takie jak CryptoKitties, F1 DeltaTime, Decentraland i wiele innych.

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *