Site Loader
OFERTA
Najnowsze informacje z Brave. Reddit i Vimeo
85

Brave Reddit i Vimeo łączą siły!

Coraz popularniejsza wśród użytkowników przeglądarka internetowa Brave Browser właśnie rozszerzyła swoją funkcję dawania napiwków o dwie kolejne platformy Reddit i Vimeo. Tym samym Reddit i Vimeo dołączają do platform Twitter, YouTube i Twitch z dostępnością tej funkcji.

Wiadomość została ogłoszona 21 sierpnia na oficjalnym koncie Twitter.

Brave oferuje nowy model, który pozwala użytkownikom aktywnie dawać napiwki twórcom treści, zamiast biernie decydować się na system śledzenia, który gromadzi zbiór informacji osobistych i danych związanych z nawykami przeglądania.

Warto przypomnieć pewną zasadę przyznawania napiwków twórcą treści. Gdy dasz napiwek twórcy zweryfikowanej treści, Twoje wysłane tokeny BAT zostaną natychmiast wysłane na konto Brave Rewards tego twórcy. Jeżeli dasz napiwek twórcy, który jeszcze nie dokonał weryfikacji, Twoje wysłane tokeny będą przechowywane lokalnie w przeglądarce, do momentu zweryfikowania się tego twórcy na stronie creators.brave.com. Jeśli twórca zweryfikuje się w przeciągu 90 dni od otrzymania napiwku, tokeny BAT zostaną mu przyznane. Jeśli nie, zostaną one zwrócone do portfela wysyłającego napiwek.

Oglądanie płatnych reklam już dostępne dla Polaków!

Dokładnie od 15 sierpnia kolejni użytkownicy testowej wersji przeglądarki Brave Nightly mogą się cieszyć z odblokowanej funkcji oglądania płatnych reklam. Do tej pory funkcja była dostępna wyłącznie dla takich krajów jak: Niemcy, Anglia, Francja, Kanada oraz USA. Obecnie do wymienionych państw dołączyło 21 nowych państw a w nich polska.

Oglądanie płatnych reklam Brave dostępne dla Polski
Brave Reddit informacja

Źródło: Reddit/BATProject

Szybko czym są płatne reklamy w Brave

Korzystając z Brave, możesz się cieszyć wolną od naruszających naszą prywatność reklam przeglądarką. Prywatne reklamy są domyślnie włączone w Brave Rewards, zapewniając możliwość zdobycia Tokenów BAT za każdym razem, gdy wyrazisz zgodę na zobaczenie reklamy. Reklamy są prezentowane oddzielnie od zawartości strony internetowej w dogodnym czasie, a Twoje dane osobowe są całkowicie prywatne i anonimowe.

W praktyce wygląda to obecnie tak, że możesz włączyć zgodę na otrzymywanie reklam maksymalnie 5 na godzinę. Możesz kontrolować liczbę prywatnych reklam, które chciałbyś zobaczyć i zarabiać 70% przychodów z reklam, które Brave otrzymuje od reklamodawców. W zamian za Twoją uwagę będziesz gromadzić tokeny podczas przeglądania. Możesz również wysłać te Tokeny do stron, które wspierasz lub zamienić na walutę tradycyjną, lub inną kryptowalutę. Oczywiście, możesz również wyłączyć prywatne reklamy w dowolnym momencie na stronie ustawień Brave Rewards. Nikt nie zmusza Cię do oglądania płatnych reklam ; )

Jeśli jesteś zainteresowany/a wypróbowaniem przeglądarki Brave.
Możesz ją pobrać na komputer bądź smartfon, klikając w poniższy baner.

Pobierz przeglądarkę Brave Browser
Pobierz Brave Browser

 111 total views,  2 views today

0 0 vote
Article Rating

Post Author: Szymon w Sieci

✔Blogger ✔Blockchain & Cryptocurrency Content Writher ✔Blockchain Analyst and Researcher ✔Blockchain Consultant

Technologia Blockchain wraz z kryptowalutami zwróciła moją uwagę pierwszy raz już w 2013 r. Jednak dopiero w roku 2016 w pełni zrozumiałem, ogromny potencjał i zastosowanie tej technologii. Od tego czasu temat ten pochłonął mnie, całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się prawdziwym entuzjastą i pasjonatem wykorzystania tej technologii.

Jako Szymon w Sieci jestem pasjonatem nowego, wyłaniającego się paradygmatu zaufania i przejrzystości, który opisuje blockchain. Staram się działać z zaufaniem i przejrzystością, ucieleśniając tę ideę. Wierzę, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi w ramach technologii blockchain.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x