Site Loader
Najnowsze informacje z Brave. Reddit i Vimeo

Brave Reddit i Vimeo łączą siły!

Coraz popularniejsza wśród użytkowników przeglądarka internetowa Brave Browser właśnie rozszerzyła swoją funkcję dawania napiwków o dwie kolejne platformy Reddit i Vimeo. Tym samym Reddit i Vimeo dołączają do platform Twitter, YouTube i Twitch z dostępnością tej funkcji.

Wiadomość została ogłoszona 21 sierpnia na oficjalnym koncie Twitter.

Brave oferuje nowy model, który pozwala użytkownikom aktywnie dawać napiwki twórcom treści, zamiast biernie decydować się na system śledzenia, który gromadzi zbiór informacji osobistych i danych związanych z nawykami przeglądania.

Warto przypomnieć pewną zasadę przyznawania napiwków twórcą treści. Gdy dasz napiwek twórcy zweryfikowanej treści, Twoje wysłane tokeny BAT zostaną natychmiast wysłane na konto Brave Rewards tego twórcy. Jeżeli dasz napiwek twórcy, który jeszcze nie dokonał weryfikacji, Twoje wysłane tokeny będą przechowywane lokalnie w przeglądarce, do momentu zweryfikowania się tego twórcy na stronie creators.brave.com. Jeśli twórca zweryfikuje się w przeciągu 90 dni od otrzymania napiwku, tokeny BAT zostaną mu przyznane. Jeśli nie, zostaną one zwrócone do portfela wysyłającego napiwek.

Oglądanie płatnych reklam już dostępne dla Polaków!

Dokładnie od 15 sierpnia kolejni użytkownicy testowej wersji przeglądarki Brave Nightly mogą się cieszyć z odblokowanej funkcji oglądania płatnych reklam. Do tej pory funkcja była dostępna wyłącznie dla takich krajów jak: Niemcy, Anglia, Francja, Kanada oraz USA. Obecnie do wymienionych państw dołączyło 21 nowych państw a w nich polska.

Oglądanie płatnych reklam Brave dostępne dla Polski
Brave Reddit informacja

Źródło: Reddit/BATProject

Szybko czym są płatne reklamy w Brave

Korzystając z Brave, możesz się cieszyć wolną od naruszających naszą prywatność reklam przeglądarką. Prywatne reklamy są domyślnie włączone w Brave Rewards, zapewniając możliwość zdobycia Tokenów BAT za każdym razem, gdy wyrazisz zgodę na zobaczenie reklamy. Reklamy są prezentowane oddzielnie od zawartości strony internetowej w dogodnym czasie, a Twoje dane osobowe są całkowicie prywatne i anonimowe.

W praktyce wygląda to obecnie tak, że możesz włączyć zgodę na otrzymywanie reklam maksymalnie 5 na godzinę. Możesz kontrolować liczbę prywatnych reklam, które chciałbyś zobaczyć i zarabiać 70% przychodów z reklam, które Brave otrzymuje od reklamodawców. W zamian za Twoją uwagę będziesz gromadzić tokeny podczas przeglądania. Możesz również wysłać te Tokeny do stron, które wspierasz lub zamienić na walutę tradycyjną, lub inną kryptowalutę. Oczywiście, możesz również wyłączyć prywatne reklamy w dowolnym momencie na stronie ustawień Brave Rewards. Nikt nie zmusza Cię do oglądania płatnych reklam ; )

Jeśli jesteś zainteresowany/a wypróbowaniem przeglądarki Brave.
Możesz ją pobrać na komputer bądź smartfon, klikając w poniższy baner.

Pobierz przeglądarkę Brave Browser
Pobierz Brave Browser

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.

3 Replies to “Brave Reddit, Vimeo i Reklamy w PL | Nowości z projektu”

  1. Gate io Registre-se agora e ganhe um pacote de presente para iniciantes. Registre-se com sucesso e ganhe $ 5.500. Convide novos usuários para receber benefícios. Compartilhe com amigos 40% de recompensas e descontos em taxas de manuseio. Primeiro depósito e ganhe $ 30 em recompensas. Primeiro depósito e ganhe $ 30 em recompensas:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *