Site Loader
Nowojorscy Eksperci Regulacji Bankowych w Coinbase Custody

Coinbase Custody Trust Company, spółka zależna amerykańskiej giełdy kryptowalut Coinbase, wzmocniła swój personel o dwa ważne nazwiska.

We wpisie na z 7 sierpnia br. na blogu Coinbase firma potwierdziła, że Robert Easton i Richard Neiman zostali wybrani na członków zarządu ze względu na ich solidne doświadczenie w „usługach finansowych, polityce publicznej i operacjach bankowych”. Panowie mogą się pochwalić pracą dla: Departamentu Bankowości stanu Nowy Jork i Departamentu Usług Finansowych w Nowym Jorku.

Według Coinbase Custody:

Doświadczenie Neimana i Eastona jest szczególnie ważne, ponieważ Coinbase Custody jest regulowane przez nowojorski Departament Usług Finansowych (NYDFS). NYDFS reguluje wiele firm powierniczych, w tym Depository Trust & Clearing Corporation, ICE Trust i wiele innych przodujących instytucji finansowych. Nowy Jork był również pierwszym stanem, który uregulował firmy kryptograficzne, począwszy od 2015 roku z licencją Bitlicense. NYDFS reguluje obecnie ponad 20 firm kryptograficznych — bardziej niż jakikolwiek inny stan.

Easton jest byłym zastępcą dyrektora wykonawczego Działu Ubezpieczeń w nowojorskim Departamencie Usług Finansowych (NYDFS). Zgromadził on około 15 lat doświadczenia jako państwowy regulator finansowy. Obecnie pełni funkcję zastępcy radcy generalnego i dyrektora ds. zgodności z przepisami w Marsh LLC.

Neiman z kolei był kuratorem Departamentu Bankowości Stanowej w Nowym Jorku. Jest to agencja, która poprzedzała NYDFS, a także służył w panelu nadzoru Kongresu ds. programu pomocy związanej z aktywami zagrożonymi w następstwie kryzysu finansowego w 2008 roku. Obecnie pełni funkcję szefa ds. polityki publicznej w LendingClub.

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.

One Reply to “Nowojorscy eksperci ds. Regulacji bankowych częścią Rady Coinbase Custody”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *