Site Loader
OFERTA
89

Take the quiz! – Brave Browser|Odpowiedzi na pytania i 10$ w 5 min z giełdy Coinbase

coinbase earn jak zarobic kryptowaluty za quiz
coinbase earn quiz

Pod koniec 2018 r. Bardzo znana giełda Coinbase, otworzyła program do nauczania o kryptowalutach – „Coinbase Earn”. Uczestnicy programu mogą otrzymać kryptowaluty za rozwiązywanie quizów. Obecnie są dostępne 4 quizy na temat kryptowalut: XML, ZRX, ZEC oraz BAT, za które łącznie możemy otrzymać ~80$ w tych kryptowalutach. Z otrzymanymi kryptowalutami można je dowolnie wydać bądź wymienić na walutę tradycyjną.

Kilka dni temu giełda ogłosiła wsparcie handlowe dla 50 nowych jurysdykcji, a także opcji handlu USD Coin (USDC) w 85 nowych krajach.

Po blisko 2 miesiącach od dołączenia do kolejki na dostęp do Quizów otrzymałem maila z informacją o dostępie do quizu na temat jednej z moich ulubionych kryptowalut — Basic Attention Token (BAT).

BAT jest kryptowalutą przeglądarki Brave Browser. Platforma Brave to nowa droga do lepszego Internetu, gdzie użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe bez reklam!, zdobywać nagrody i wspierać swoich ulubionych twórców treści, zachowując jednocześnie swoją prywatność i zwiększyć wydajność na smartfonach.

Take the Quiz!

Coinbase Earn odpowiedzi na pytania BAT
coinbaseEarn4

Quiz okazał się składać z 3 pytań oraz 1 zadania. Poniżej zamieszczam 3 pytania z załączonymi odpowiedziami. Za każde zadanie otrzymamy 1$ w BAT.

Coinbase Earn odpowiedzi na pytania BAT
Coinbase Earn
Coinbase Earn odpowiedzi na pytania BAT
Coinbase Earn
Coinbase Earn odpowiedzi na pytania BAT
Coinbase Earn

Po rozwiązaniu quizu pozostało jeszcze do wykonania jedno zadanie, za które otrzymamy 7$ w BAT. Zadanie polega na zainstalowaniu przeglądarki Brave na naszym urządzeniu (w zależności czy rozwiązujemy test na smartfonie, czy komputerze). A następnie potwierdzeniu posiadania przeglądarki.
W moim przypadku miałem już zainstalowaną przeglądarkę na komputerze prędzej. W wyniku czego pozostało mi tylko zweryfikować instalację i odebrać moje monety.

Brave Browser coinbase earn
coinbase earn brave browser
Coinbase earn 7$ BAT
Coinbase Earn

Przeglądarkę Brave możesz pobrać korzystając z mojego linku Zweryfikowanego Wydawcy Brave

zweryfikowany wydawca Brave
Zweryfikowany wydawca Brave

Łącznie zebrałem 27 monet BAT o łącznej wartości 10$. Łącznie od otwarcia maila zajęło mi to około 5 min. Więc myślę, że to całkiem przyzwoity wynik ; )

coinbase earn zarobek za quiz
coinbase earn zarobek za quiz

Jeśli jesteś zainteresowany quizami na giełdzie Coinbase możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego Coinbase.

Kiedy już się zarejestrujesz oraz zweryfikujesz konto. Ustaw się do kolejki na dostęp do quizów i czekaj na maila z dostępem.

coinbase earn jak zarobic kryptowaluty za quiz
coinbase earn quiz
coinbase earn jak zarobic kryptowaluty za quiz
coinbaseEarn1

Po otrzymaniu dostępu do kolejnych quizów również wrzucę do nich rozwiązania. A póki co to dziękuję Ci, że w tych intensywnych czasach zajrzałeś/aś do tego wpisu. Cześć!

 132 total views,  3 views today

0 0 vote
Article Rating

Post Author: Szymon w Sieci

✔Blogger ✔Blockchain & Cryptocurrency Content Writher ✔Blockchain Analyst and Researcher ✔Blockchain Consultant

Technologia Blockchain wraz z kryptowalutami zwróciła moją uwagę pierwszy raz już w 2013 r. Jednak dopiero w roku 2016 w pełni zrozumiałem, ogromny potencjał i zastosowanie tej technologii. Od tego czasu temat ten pochłonął mnie, całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się prawdziwym entuzjastą i pasjonatem wykorzystania tej technologii.

Jako Szymon w Sieci jestem pasjonatem nowego, wyłaniającego się paradygmatu zaufania i przejrzystości, który opisuje blockchain. Staram się działać z zaufaniem i przejrzystością, ucieleśniając tę ideę. Wierzę, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi w ramach technologii blockchain.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x