Take the quiz! – Brave Browser|Odpowiedzi na pytania i 10$ w 5 min z giełdy Coinbase

Pod koniec 2018 r. Bardzo znana giełda Coinbase, otworzyła program do nauczania o kryptowalutach – „Coinbase Earn”. Uczestnicy programu mogą otrzymać kryptowaluty za rozwiązywanie quizów. Obecnie są dostępne 4 quizy na temat kryptowalut: XML, ZRX, ZEC oraz BAT, za które łącznie możemy otrzymać ~80$ w tych kryptowalutach. Z otrzymanymi kryptowalutami można je dowolnie wydać bądź wymienić na walutę tradycyjną.

Kilka dni temu giełda ogłosiła wsparcie handlowe dla 50 nowych jurysdykcji, a także opcji handlu USD Coin (USDC) w 85 nowych krajach.

Po blisko 2 miesiącach od dołączenia do kolejki na dostęp do Quizów otrzymałem maila z informacją o dostępie do quizu na temat jednej z moich ulubionych kryptowalut — Basic Attention Token (BAT).

BAT jest kryptowalutą przeglądarki Brave Browser. Platforma Brave to nowa droga do lepszego Internetu, gdzie użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe bez reklam!, zdobywać nagrody i wspierać swoich ulubionych twórców treści, zachowując jednocześnie swoją prywatność i zwiększyć wydajność na smartfonach.

Take the Quiz!

odpowiedzi na pytania coinbase earn - BAT

Quiz okazał się składać z 3 pytań oraz 1 zadania. Poniżej zamieszczam 3 pytania z załączonymi odpowiedziami. Za każde zadanie otrzymamy 1$ w BAT.

odpowiedź pierwsza na pytania coinbase - BAT
odpowiedź druga na pytania coinbase - BAT
odpowiedź druga na pytania coinbase- BAT

Po rozwiązaniu quizu pozostało jeszcze do wykonania jedno zadanie, za które otrzymamy 7$ w BAT. Zadanie polega na zainstalowaniu przeglądarki Brave na naszym urządzeniu (w zależności czy rozwiązujemy test na smartfonie, czy komputerze). A następnie potwierdzeniu posiadania przeglądarki.
W moim przypadku miałem już zainstalowaną przeglądarkę na komputerze prędzej. W wyniku czego pozostało mi tylko zweryfikować instalację i odebrać moje monety.

BAT

Przeglądarkę Brave możesz pobrać korzystając z mojego linku Zweryfikowanego Wydawcy Brave

zweryfikowany wydawca Brave

Łącznie zebrałem 27 monet BAT o łącznej wartości 10$. Łącznie od otwarcia maila zajęło mi to około 5 min. Całkiem nieźle co nie? 😉

coinbase earn zarobek za quiz

Jeśli jesteś zainteresowany quizami na giełdzie Coinbase, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego Coinbase.

Kiedy już się zarejestrujesz oraz zweryfikujesz konto. Ustaw się do kolejki na dostęp do quizów i czekaj na maila z dostępem.

coinbase earn jak zarobic kryptowaluty za quiz
coinbase earn jak zarobic kryptowaluty za quiz

Po otrzymaniu dostępu do kolejnych quizów również wrzucę do nich rozwiązania. A póki co to dziękuję Ci, że w tych intensywnych czasach zajrzałeś/aś do tego wpisu. Cześć!