konsultacje Bitcoin, Blockchain, Kryptowaluty
konsultacje Bitcoin, Blockchain, Kryptowaluty

Konsultacje Bitcoin, Blockchain, Kryptowaluty

Wraz z rosnącą ceną Bitcoin wzrasta również ogólne zainteresowanie kryptowalutami oraz technologią blockchain, dlatego coraz częściej otrzymuję różnego typu zapytania odnośnie tych właśnie tematów. Jest mi niezmiernie miło, że coraz więcej osób trafia właśnie do mnie, dlatego też postanowiłem wprowadzić do swojej oferty konsultacje oraz webinary.

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji?

 1. Indywidualne Podejście: Każdy uczestnik otrzyma spersonalizowane podejście do swoich potrzeb i poziomu wiedzy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy bardziej zaawansowanym inwestorem tego rynku, dostosuje treści do Twojego poziomu zrozumienia.
 2. Aktualne Informacje: Świat kryptowalut i technologii blockchain jest dynamiczny. Dzięki moim konsultacjom zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami, trendami i aktualnościami rynkowymi.
 3. Bezpieczeństwo i Optymalizacja: Skupiam się nie tylko na zyskach, ale również na bezpieczeństwie Twoich aktywów. Doradzę Ci, jak chronić swoje kryptowaluty oraz jak optymalizować portfele inwestycyjne.

Darmowe Wykłady dla Szkół

Konsultacje Bitcoin, Konsultacje Blockchain, Konsultacje Kryptowaluty

Jestem bardzo chętny do udzielania darmowych wykładów stacjonarnie jak i online dla szkół w zakresie:

Technologii Blockchain i jej zastosowań oraz potencjalnych zagrożeń:

 • Płatności oraz pożyczki P2P – Peer-to-Peer – Globalna sieć przekazów pieniężnych i pożyczek, eliminacja pośredników
 • Wymiana walut, transakcje bankowe – Szybkie i niezawodne systemy transakcyjne
 • Zdecentralizowane rynki – Transakcje zawierane bez pośredników i instytucji. Sprzedaż, współdzielenie i wynajem własności
 • Usługi rządowe – Podatki, hipoteki, akty własności, księgi wieczyste, rejestry (PESEL, NIP itp.)
 • Tożsamość i jej weryfikacja – Rozproszone systemy identyfikacji osób, cyfrowe podpisy, autoryzacje, reputacja
 • Digitalizacja dokumentów – Składowanie odpowiedników w formie inteligentnych kontraktów, składowanie skanów, gwarancja niezaprzeczalności: Przykład: Składowanie paragonów w blockchain w celach gwarancyjnych
 • Systemy głosowania – niezaprzeczalne, rozproszone, automatyczne zliczanie głosów z pełną historią
 • Transport – prywatni kierowcy, współdzielenie przejazdów, wynajem przejazdów,  przewóz osób i rzeczy. Dzięki transparentności blockchain możliwe jest ominięcie pośredników oraz regulacji państw (tzw. „Uber Killer”)
 • Dowód autorstwa/własności – wyeliminowanie tradycyjnych dokumentów świadczących o legalności oraz dowodów własności i przeniesienie ich do blockchain
 • Identyfikacja, śledzenie dóbr luksusowych – śledzenie dzieł sztuki, diamentów, zegarków, dóbr kolekcjonerskich itp.
 • Inteligentne kontrakty (Smart Contracts) – automatycznie zawierane i wykonywane kontrakty, których nikt nie kontroluje, ale każdy (w obrębie blockchain) im ufa (zautomatyzowane łańcuchy dostaw)
 • Internet rzeczy (Internet of Things) – śledzenie stanu, historii, wymiana zdarzeń
 • Dystrybucja i produkcja energii – przeniesienie do blockchain rozliczania transportu energii, liczników energii, producentów energii, wydawanie certyfikatów i analiza
 • Hazard, systemy gier, przewidywanie zdarzeń – przekazy wygranych, osiągnięcia, własne waluty w grach komputerowych, systemy przewidywania (np. ruchu przeciwnika)

Konsultacje i usługi dla Firm

Konsultacje Bitcoin, Konsultacje Blockchain, Konsultacje Kryptowaluty

Specjalizuje się w pomaganiu klientom w rozpoczęciu działań od podstaw z wykorzystaniem walut kryptograficznych. Obejmuje to wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną: konfigurację portfela, przegląd najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa itp.

Ze względu na ilość i złożoność tematów, konsultacje podzieliłem na 3 stopnie zaawansowania:

Poziom Podstawowy

 • Co to jest technologia Blockchain
 • Co to jest Bitcoin i kryptowaluty
 • Różnica pomiędzy Kryptowalutą a Tokenem
 • Co to jest Mining („kopanie” kryptowalut)
 • Metody Kopania kryptowalut

Poziom Średniozaawansowany

 • Tworzenie pierwszego portfela kryptograficznego
 • Jak bezpiecznie przechowywać kryptowaluty
 • Jak odróżnić SCAM od dobrego projektu
 • Sposoby zakupu kryptowalut
 • Różnica pomiędzy scentralizowanymi a zdecentralizowanymi giełdami

Poziom Zaawansowany

 • Co to jest ICO, IEO, STO
 • Co to jest SmartContract
 • Co to są Tokeny Personalne
 • Co to jest Masternodes
 • Co to jest DeFi (Zdecentralizowane Finanse)

Konsultacje Blockchain

Moim głównym celem jest pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorstwom w lepszym zrozumieniu tej technologii. Będziesz także miał jasny obraz tego, jak działają firmy stojące za tym nowym rynkiem, i pozwoli Ci to odkryć swoją drogę przez cyfrową transformację blockchain.

Oferuje doradztwo w zakresie zastosowania technologii blockchain w Twojej firmie na podstawie dokładnej analizy jej profilu podczas opracowywania pomysłów rozwoju. Ocenię również potencjał wdrożenia technologii blockchain w Twojej firmie i omówimy możliwości optymalizacji. Dzięki moim konsultacjom na poziomie eksperckim będziesz wiedział, jak wykorzystać możliwości blockchain dla swojej firmy o ile będzie możliwe, ponieważ blockchain pomimo swojego wielostronnego zastosowanie, nie jest panaceum na wszystkie problemy firm i świata

Zajęcia praktyczne

Przy tej zupełnie nowej i wciąż ewoulującej technologii potrzeba zajęć praktycznym wydaje się czymś zupełnie normalnym. Dlatego prócz konsultacji teoretycznych postanowiłem dołączyć mozliwośc zajęć praktycznych, które mogą obejować dowolny problem klienta.

Jednymi z takich najczęstszych problemów jest obsługa giełd (zarówno scentralizowanych jak i zdecentralizowanych), konfiguracje portfeli (od desktopowych po sprzętowe). Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz w tym zakresie pomocy, to nie ma się czego wstydzić.

Dlaczego Konsultacje ze Mną?

Konsultacje i zajęcia praktyczne ze mną oferują rzadką mieszankę wiedzy technicznej, znajomości zagadnień finansowych oraz blisko 7-letnie doświadczenie na rynku kryptograficznym. Te umiejętności i doświadczenia są teraz stosowane w ciągle ewoluującym krajobrazie blockchain, umożliwiając nam łatwe poruszanie się przez tradycyjne bariery wejścia. Te cenne informacje służą pomocą moim klientom w osiągnięciu wszystkich ich celów.

Raporty

Na indywidualne potrzeby klienta jestem w stanie przygotować fachowe analizy dotyczące konkretnego projektu bądź sektora blockchain.

Blockchain Content Writher (Copywriting)

Potrzebujesz fachowy artykuł lub opis na swoją stronę związany z blockchain, bądź kryptowalutami? Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ jako jedna z nielicznych osób w Polsce świadczę tego typu usługę.

PoS Miner

Oferuje przygotowanie autorskiej stacji „PoS Miner” przeznaczonej do:
– kopania kryptowalut metodą Proof of Stake (tzw. PoS)
– przechowywania innych kryptowalut, których się nie „kopie”
– stawiania tzw. Masternodes

Do stacji przygotowane są instrukcje krok po kroku dla dokończenia pewnych czynności, które trzeba wykonać samemu ze względów bezpieczeństwa!
Stacja posiada również mozliwość zdalnej kontroli z poziomu naszego smartfonu oraz dedykowaną grafikę i numer seryjny modelu.

Cennik

Konsultacje

PLN

100

/NETTO

Konsultacje w zakresie Technologii Blockchain i Kryptowalut

Zapytaj o Termin

Zajęcia Praktyczne

PLN

100

/NETTO

Podstawy korzystania z kryptowalut

Zapytaj o Termin

Raporty

PLN

2.000+

/NETTO

Fachowe analizy dotyczące konkretnego projektu bądź sektora blockchain

Zapytaj o Realizację

Content Writing

PLN

40-80

/NETTO

Specjalistyczne treści i artykuły związane technologią Blockchain oraz rynkiem Kryptowalut.
(Cena jest liczona za 1000 znaków)

Zapytaj o Realizację

PoS Miner

PLN

3.200+

/NETTO

Domowa stacja przeznaczona dla Miningu Proof of Stake (PoS), Masternodes oraz dla innych portfel nieprzeznaczonych do „kopania”

Zapytaj o Szczegóły


Loading