O MNIE

Cześć!

Ja nazywam się Szymon Michalik, a w sieci widnieje pod pseudonimem Szymon w Sieci. 

Technologia Blockchain wraz z kryptowalutami zwróciła moją uwagę pierwszy raz już w 2013 r. Jednak dopiero w roku 2016 w pełni zrozumiałem, ogromny potencjał finansowy i zastosowanie tej technologii. Od tego czasu temat ten pochłonął mnie, całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się prawdziwym entuzjastą i pasjonatem wykorzystania tej technologii. 

Uważam tę technologię jako sposób na zwiększenie integracji finansowej, poprawę efektywności starzejących się systemów oraz przywrócenia zaufania między instytucjami i osobami fizycznymi. Ponadto mocno wierzę w siłę współpracy i wizję sprawiedliwej przyszłości napędzanej postępem bezinteresownych technologii, takich jak blockchain, uczenie maszynowe (machine learning) czy sztuczna inteligencja.

Poza tym jestem nadwydajnym mentalnie introwertykiem z ogromnym poczuciem prawa do prywatności i wolności słowa. Cechę, którą sobie szczególnie cenię, jest prawość.

Kocham zwierzęta i naturę, staram się szanować bliźniego, uwielbiam słońce, grać w piłkę oraz chodzić boso (czasem jedno i drugie na raz), lubię od czasu do czasu pograć w szachy bądź inne gry logiczne. Maluje również aerografem i innymi technikami. Pragnę spokojnie żyć nieustannie się rozwijać i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

To tyle o mnie 
Wszystkiego dobrego
Szymon