O MNIE

Technologia Blockchain wraz z kryptowalutami zwróciła moją uwagę pierwszy raz już w 2013 r. Jednak dopiero w roku 2016 w pełni zrozumiałem, ogromny potencjał i zastosowanie tej technologii. Od tego czasu nieustannie zajmuje się technologią Blockchian i aktywami cyfrowymi. Można powiedzieć, że stałem się prawdziwym entuzjastą tej technologii a z czasem również analitykiem startup’ów technologicznych opartych głównie o tą technologię.

Uważam tę technologię jako sposób na zwiększenie integracji finansowej, poprawę efektywności starzejących się systemów oraz przywrócenia zaufania między instytucjami i osobami fizycznymi. Ponadto mocno wierzę w siłę współpracy i wizję sprawiedliwej przyszłości napędzanej postępem bezinteresownych technologii, takich jak blockchain i AI.

Jestem wciąż „młodym” bloggerem kładącym szczególny nacisk na edukację fundamentalną oraz na biznes, który za tym idzie. Uważam, że obecny system edukacyjny jest przestarzały, mało efektywny, a nawet upośledzający w pewnym stopniu młodych ludzi. Obecna edukacji minimalnie wykorzystuje oraz bierze pod uwagę szybko rozwijający się świat technologii, który bezapelacyjnie wpływa na życie człowieka na całym świecie.

Uważam, że mając dostęp do tak wielozadaniowej technologii open source, jaką jest blockchain, społeczeństwo powinno być świadome jak wielkie zmiany w ich życiu może wnieść (i wniesie) ta technologia. Ponadto jak w tym wypadku z tego skorzystać do własnych, jak i wspólnych korzyści.

W swoich działaniach staram się wyszukiwać projekty, które w mojej opinii mają szansę stać się światowymi zdecentralizowanymi systemami rozwiązującymi dany problem technologiczny czy społeczny. Dzięki solidnym fundamentom technologicznym oraz rozwiązaniu kluczowych problemów społecznych (takich jak np. Systemy glosowań, transfery transgraniczne, cenzura spowodowana centralizacją czy nawet problemy energetyczne) mają ogromną szansę stać się częścią 4 rewolucji przemysłowej oraz przynieść inwestorom ogromne zyski a zwykłym ludziom ułatwią i usprawnią życie dzięki swoim rozwiązaniom nawet w najdalszych zakątkach świata.

Uważam, że mając dostęp do tak wielozadaniowej technologii open source, jaką jest blockchain, społeczeństwo powinno być świadome jak wielkie zmiany w ich życiu, wniesie ta technologia. Ponadto jak w tym wypadku z tego skorzystać.

Dodając na koniec coś jeszcze o sobie, to uważam się za wizjonera i marzyciela kochającego zwierzęta i naturę, ponadto uwielbiam słońce, grać w piłkę oraz chodzić boso (czasem jedno i drugie na raz) 😉