Site Loader

Polecaj Brave Browser oraz zostań zweryfikowanym wydawcą (poradnik)

W skrócie dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, o co chodzi 😉

Brave Browser jest darmową i otwartą źródłową przeglądarką Internetową budowaną między innymi przez współtwórcę Mozilla Firefox oraz twórcę Java ScriptBrendana Eicha.

Głównymi i kluczowymi cechami przeglądarki są:

 • Brak reklam (wbudowany potężny AddBloker)
 • Prędkość
 • Wysokie bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych użytkownika
 • Kompatybilność ze sklepem Chrome
 • Wbudowany Tor
 • Możliwość zarabiania na promowaniu i korzystaniu z Brave

Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w Tym wpisie.

A teraz przejdźmy do głównego tematu tego wpisu. Czyli jak zarabiać na polecaniu przeglądarki oraz jak zostać zweryfikowanym wydawcą.

Zacznijmy od tego, jak działają nagrody Brave

 • Użytkownicy przeglądarki Brave zarabiają tokeny BAT, surfując po sieci. Nagrody Brave Rewards są oparte na podstawowym tokenie uwagi (BAT). Osoby korzystające z przeglądarki Brave mogą zdobywać tokeny, wyświetlając reklamy respektujące prywatność.
 • Przekazuj/odbieraj tokeny BAT. Twoi subskrybenci, zwolennicy lub czytelnicy mogą automatycznie dawać Ci co miesiąc ustawioną kwotę, lub dawać jednorazowe napiwki w wybranej przez siebie kwocie. A to wszystko z poziomu przeglądarki ze wbudowanym portfelem BAT!
 • Zarejestruj się jako zweryfikowany twórca treści na stronie Brave Rewards. Zarejestrowanie się jako zweryfikowany kreator treści daje Ci dostęp do pulpitu kreatorów, na którym możesz zarządzać wszystkimi swoimi wskazówkami. Daje również dostęp do Twojego linku polecającego, którego możesz użyć, aby zarobić więcej tokenów. Kwota, jaką możesz zarobić to 5$* 2$ w tokenach BAT, jeśli osoba pobierająca przeglądarkę z Twojego linku, będzie z niej korzystać minimum 30 dni. 

Sprawdź nową tabelę stawek z poleceń dla konkretnych regionów świata

Zweryfikowanym wydawcą Brave można zostać od 16 roku życia za zgodą rodziców.

 • Zbierz swoje wskazówki w pulpicie Creators. Po rejestracji i zalogowaniu w pulpicie Creators możesz użyć Uphold, aby automatycznie przeliczyć zarobione tokeny na wybraną przez Ciebie walutę. Dostępne waluty na Uphold to: USD, EUR, PLN, GBP, CHF, ARS, AUD, BRL, CAD, DKK, AED, HKD, INR, ILS, KES, MXS, NZD, NOK, PHP, SGD, SEK, JPY, CHY. Możesz też zamienić BAT na inną kryptowalutę: BTC, BCH, BTG, ETH, LTC, DASH

Uphold jest OFICJALNYM partnerem Brave

Aby zdobyć swój link polecający, by móc zarabiać na polecaniu przeglądarki znajomym, wystarczy założyć konto na stronie https://publishers.basicattentiontoken.org/. Ta sama procedura dotyczy osoby, które chcą zostać zweryfikowanymi wydawcami Brave w celu otrzymywania dotacji od swoich fanów, czytelników itp.

Jak zostać zweryfikowanym wydawcą Brave
Brave publishers

Następnie klikamy w „Sign up”, podajemy swój adres email i klikamy „Create account”.

become a creator - email
brave creator
become a creator - email 2
brave creator

Zakończ konfigurowanie konta Twórcy klikając na bezpieczny link logowania w e-mailu, który został do Ciebie wysłany. Nie widzisz wiadomości e-mail? Sprawdź folder spamu.

W następnej kolejności potrzebujesz podać swoje imię i nazwisko (jeśli podasz fałszywe dane to poprawne utworzenie konta będzie nie możliwe podczas końcowej weryfikacji).

W tym momencie możesz dodatkowo zabezpieczyć swoje konto weryfikacją dwu stopniową lub pominąć ten krok.

tworzenie konta brave publishers
brave creator
tworzenie konta brave publishers 2
brave creator

W tym momencie jesteśmy w naszym panelu sterowania Brave Rewards. Aby w pełni móc otrzymywać nasze BATy potrzebne są jeszcze 2 rzeczy. Stworzyć swój link polecający oraz połączyć konto Brave Rewards z kontem Uphold aby wypłacać zarobione tokeny BAT.

Zacznę najpierw od stworzenia linku do polecania. W naszym panelu sterowania klikamy „Get Started” a następnie w oknie, które wyskoczy „Activate Promo”.

Tworzenie linku referencyjnego Brave
brave reward
polecaj przeglądarke brave!
refer your fan!

Ok mamy teraz aktywną promocję, wracamy więc teraz na stronę główną naszego panelu sterowania i klikamy „+ Add Channel”.

aktywacja programu promocyjnego Brave Reward
promocja bat
Dodaj swój kanał do Brave rewards
kanał brave

W następnej kolejności wybieramy źródło, które chcemy podpiąć pod Brave rewards. Do wyboru mamy:

 • Własną stronę internetową
 • Kanał YT
 • Kanał Twitch
 • Twitter
 • Reddit
dodaj swój kanał do brave publishers
add chanel to brave

W moim przypadku wybrałem konto na Twitter. Procedura jest banalnie prosta, a mianowicie wpisujesz swój login i hasło i zezwalasz Brave Rewards na używanie Twojego konta. Jednak spokojnie, ta zgoda ma mocno ograniczone możliwości dla Brave, co widać na załączonym screenie 😉

Zezwolenie Brave na "używanie" konta
brave zgoda

Teraz w naszym panelu Brave pokazało nam się nowe okienko gdzie znajdziemy nasz link do polecania przeglądarki znajomym.

Tworzenie linku referencyjnego Brave Browser
brave referal

Teraz czas na jeszcze jedną kluczową kwestię. A mianowicie połączenie konta z platformą wymiany Uphold. Jest to konieczne aby móc spieniężyć nasze BATy, które otrzymamy jako wynagrodzenie. Aby to zrobić wystarczy założyć konto na Uphold.com i przejść weryfikację KYC. Dalsze połączenie kont z Brave Rewards jest tak samo proste jak w przypadku połączenia z Twitter.

(Jak najbardziej można polecać Brave bez konieczności zakładania i łączenia się z Uphold. Jednak w tym wypadku nasze tokeny BAT będą „wisieć” i czekać na wypłatę poprzez Uphold. W przyszłości może się to zmienić jeżeli Brave doda kolejny procesor wymiany. Jednak na dzień dzisiejszy pozostaje nam wyłącznie Uphold.)

Czas trwania promocji

Promocja rekomendacji jest ograniczona do wypłacenia kwoty 1 miliona dolarów. Kwalifikowany użytkownik polecający to użytkownik, który pobiera przeglądarkę Brave, używając linku promocyjnego specyficznego dla Twojego kanału lub strony internetowej i używa przeglądarki (minimalnie) przez okres 30 dni. Po tym czasie otrzymasz wynagrodzenie w tokenach BAT równowarte 5$ 2$.

Sprawdź aktualną stawkę dla swojego kraju

Jeśli jesteś zainteresowany/a wypróbowaniem przeglądarki Brave możesz ją pobrać z mojego linku referencyjnego, na komputer bądź smartfon klikając w poniższy baner. Dzięki temu wspomagasz rozwój tego typu darmowych treści.

Pobierz przeglądarkę Brave Browser
Pobierz Brave Browser

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.

One Reply to “Polecaj Brave Browser oraz zostań zweryfikowanym wydawcą (poradnik)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *