Site Loader
Aplikacja Roobinhood otrzymuje zgodę na działanie w UK

Robinhood International, Ltd.

Robinhood, popularna amerykańska aplikacja do inwestowania w akcje i kryptowaluty, otrzymała zgodę brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA) na prowadzenie działalności w tym kraju.

Ogłaszając wiadomości w środę, firma poinformowała, że jej spółka zależna, Robinhood International, Ltd., będzie działała jako pośrednik w Wielkiej Brytanii.

This authorization will enable us to bring our investing platform to customers in the U.K., and is a critical step to achieve our mission of democratizing finance for all.


Upoważnienie to umożliwi nam udostępnienie naszej platformy inwestycyjnej klientom w Wielkiej Brytanii i jest kluczowym krokiem w realizacji naszej misji demokratyzacji finansów dla wszystkich

Roobinhood

Firma wyznaczyła również Wandera Rutgersa na stanowisko prezesa Robinhood International, aby kierował brytyjskim biznesem i nadzorował nowe biuro w Londynie. Wander, pracował wcześniej z aplikacją oszczędnościową Plum i usługą transferu pieniędzy TransferWise.

Plany ekspansji Robinhood w Wielkiej Brytanii zostały po raz pierwszy ujawnione w styczniu tego roku, kiedy firma rozpoczęła „ukradkiem” rekrutację do Londyńskiego biura.

Zatwierdzenie FCA następuje po otrzymaniu BitLicense otrzymanym od Departamentu Usług Finansowych w Nowym Jorku (NYDFS) na początku tego roku, na działalność w tym stanie. Firma początkowo rozpoczęła handel kryptowalutami w lutym 2018 r.

Firma podobno zebrał ostatnio 323 miliony dolarów w rundzie E Series, a także chciał publicznie znaleźć się w pierwszej ofercie publicznej w zeszłym roku.

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Enthustiast at BlockchainTechnology|Socialite|Blogosphere

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Jako Szymon "poza siecią" jestem zwykłym chłopakiem, który wierzy w Boga i ukrzyżowanie Jezusa. Staram się postępować jak dobry chrześcijanin, choć nie zawsze jest to proste i nie zawsze mi wychodzi... Miewam wzloty i upadki oraz nie jestem nieomylny, co pokazuje, że niezależnie od statusu społecznego jesteśmy tylko ludźmi. Uwielbiam grać w piłkę, przebywać na terenach zielonych, kocham Polską wieś. Ponadto lubię udzielać się społecznie. A ponad wszystko tu na ziemi Kocham swoją wspaniałą Mamę <3

One Reply to “Robinhood otrzymuje zgodę na działanie na terenie Wielkiej Brytanii”

  1. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *