[vc_row css=”.vc_custom_1523432755136{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;background-image: url(https://szymonwsieci.pl/wp-content/uploads/2018/04/ryzyko-baner.jpg?id=105) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”fadeInLeftBig”][vc_column][leap_title align=”left” style=”style2″]RYZYKO[/leap_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][leap_title heading=”h3″ align=”left” strip_height=”28px”]Ryzyko i Bezpieczeństwo w zarabianiu Online/Internet[/leap_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ZAPAMIĘTAJ !!

Zarabianie w internecie to nie etat !

Zarabiając regularnie w internecie(online) stajesz się w 100% samodzielnym przedsiębiorcą.  Z pełna świadomością i odpowiedzialnością inwestujesz swoje środki np. w kryptowaluty. Samodzielnie wybierasz strategię działania która Ci najbardziej odpowiada, jesteś w 100% odpowiedzialny za wszystkie swoje decyzje.

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą lub inwestująca na rynkach kapitałowych jest narażona na ryzyko inwestycyjne. Każda inwestycja to 100% ryzyka, niezależnie od tego czy to otwarcie warzywniaka czy fabryki samochodów. Dlatego miej świadomość ryzyka utraty części lub całości włożonego kapitału w dane przedsięwzięcie.

Pamiętaj aby nie inwestować więcej niż możesz pozwolić sobie stracić, dlatego też nie polecam brania kredytów lub innych form pożyczek w celu inwestowania.

Nie jestem doradcą finansowym. Treści i materiały zawarte na tej i powiązanych stronach oraz w mailach ode mnie, mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Są one wyrazem moich doświadczeń oraz subiektywnych poglądów, które nie zawsze muszą być trafne.

Wszelkie informacje oraz opinie zawarte na stronie i innych powiązanych materiałach nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. u. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 46 total views,  1 views today