RYZYKO

Ryzyko i Bezpieczeństwo w zarabianiu Online/Internet

ZAPAMIĘTAJ !!

Zarabianie w internecie to nie etat !

Zarabiając regularnie w internecie(online) stajesz się w 100% samodzielnym przedsiębiorcą.  Z pełna świadomością i odpowiedzialnością inwestujesz swoje środki np. w kryptowaluty. Samodzielnie wybierasz strategię działania która Ci najbardziej odpowiada, jesteś w 100% odpowiedzialny za wszystkie swoje decyzje.

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą lub inwestująca na rynkach kapitałowych jest narażona na ryzyko inwestycyjne. Każda inwestycja to 100% ryzyka, niezależnie od tego czy to otwarcie warzywniaka czy fabryki samochodów. Dlatego miej świadomość ryzyka utraty części lub całości włożonego kapitału w dane przedsięwzięcie.

Pamiętaj aby nie inwestować więcej niż możesz pozwolić sobie stracić, dlatego też nie polecam brania kredytów lub innych form pożyczek w celu inwestowania.

Nie jestem doradcą finansowym. Treści i materiały zawarte na tej i powiązanych stronach oraz w mailach ode mnie, mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Są one wyrazem moich doświadczeń oraz subiektywnych poglądów, które nie zawsze muszą być trafne.

Wszelkie informacje oraz opinie zawarte na stronie i innych powiązanych materiałach nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. u. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715)