WIZJA i MISJA

Wizja

Być jednym z najlepszych serwisów medialnych w Polsce pod względem rozwoju sieci Blockchain pod kątem zwinności, dokładności i dostępności informacji, wliczając w to rynek kryptograficznych walut cyfrowych. 

Misja

Bitcoin, Ethereum, Blockchain, ERC20, Smart Contracts, ICO, STO czy Lightening Network. Zawsze, gdy mamy do czynienia z przełomową technologią, rodzą się zupełnie nowe koncepcje. Moim celem jest śledzenie, analizowanie, testowanie, rozumienie ich i wykorzystywanie ich w najbardziej efektywny sposób.

Technologia Blockchain zmieni ludzkie życie w niewyobrażalny sposób. Dlatego jestem tu, aby umożliwić ludziom zrozumienie tego nowego ekosystemu, tak aby mogli z niego korzystać dla własnych, jak i wspólnych korzyści.

Moją główną misją jest pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorstwom w lepszym zrozumieniu technologii Blockchain. Dlatego portal będzie edukować i uświadamiać o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie tej technologii poprzez dostarczanie najistotniejszych, najbardziej aktualnych i dokładnych aktualizacji w ekosystemach tych sieci. Służyć jako ogólnopolska baza informacji i biznesu dla zwolenników technologii blockchain, inwestorów, założycieli, itp. w celu synergii i rozszerzenia zdecentralizowanych społeczności. Każdy odwiedzający to miejsce będziesz miał jasny obraz tego, jak działają firmy stojące za tym nowym rynkiem, i pozwoli odkryć swoją drogę przez cyfrową transformację blockchain.