[vc_row css=”.vc_custom_1523614136769{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;background-image: url(https://szymonwsieci.pl/wp-content/uploads/2018/04/misja-baner.jpg?id=271) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”fadeInLeftBig”][vc_column][leap_title align=”left” style=”style2″]WIZJA i MISJA[/leap_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wizja

Szymon w Sieci i Zdecentralizowani to projekt edukacujno — doradczy z centrum działań w Polsce. Naszym celem jest: rozwój ekosystemu sieci Blockchain w Polsce, poprawa ochrony konsumentów otaczających zasoby cyfrowe poprzez edukację oraz wspieranie rozwoju biznesu poprzez innowacyjne nowe modele biznesowe. Ponadto być jednym z najlepszych serwisów medialnych w Polsce pod względem rozwoju sieci Blockchain pod kątem zwinności, dokładności i dostępności informacji, wliczając w to rynek kryptograficznych walut cyfrowych.

Innowacja

Nigdy nie było lepszego momentu, w którym potrzeba więcej kreatywnych rozwiązań niż wiek, w którym obecnie żyjemy. Ludzkość jest w stanie przezwyciężyć wiele problemów, przed którymi stoi nasze społeczeństwo i nasza planeta, a technologia pomoże nam tam dotrzeć. Wierzymy we wspieranie innowacji we wszystkich gałęziach przemysłu i wspieranie projektów mających na celu wykorzystanie ich potencjału.

Transparentność

Jako Szymon w Sieci jestem pasjonatem nowego, wyłaniającego się paradygmatu zaufania i przejrzystości, który opisuje blockchain. Staram się działać z zaufaniem i przejrzystością, ucieleśniając tę ideę. Wierzę, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi w ramach technologii blockchain.

Poczucie Wspólnoty

Blockchain zmienia sposób, w jaki możemy współpracować jako gatunek, ułatwiając tym samym współpracę. Jest to początek nowego typu społeczności cyfrowej, ale nie zmienia to znaczenia społeczności lokalnej.

Misja

Bitcoin, Ethereum, Blockchain, ERC20, Smart Contracts, ICO, STO czy Lightening Network. Zawsze, gdy mamy do czynienia z przełomową technologią, rodzą się zupełnie nowe koncepcje. Moim celem jest śledzenie, analizowanie, testowanie, rozumienie ich i wykorzystywanie ich w najbardziej efektywny sposób.

Technologia Blockchain zmieni ludzkie życie w niewyobrażalny sposób. Dlatego jestem tu, aby umożliwić ludziom zrozumienie tego nowego ekosystemu, tak aby mogli z niego korzystać dla własnych, jak i wspólnych korzyści.

Moją główną misją jest pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorstwom w lepszym zrozumieniu technologii Blockchain. Dlatego portal będzie edukować i uświadamiać o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie tej technologii poprzez dostarczanie najistotniejszych, najbardziej aktualnych i dokładnych aktualizacji w ekosystemach tych sieci. Służyć jako ogólnopolska baza informacji i biznesu dla zwolenników technologii blockchain, inwestorów, założycieli, itp. w celu synergii i rozszerzenia zdecentralizowanych społeczności. Każdy odwiedzający to miejsce będziesz miał jasny obraz tego, jak działają firmy stojące za tym nowym rynkiem, i pozwoli odkryć swoją drogę przez cyfrową transformację blockchain.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 132 total views,  2 views today