WSPÓŁPRACA

Współpraca komercyjna

Zasady współpracy:

Jestem otwarty na wszelkie formy komercyjnej współpracy, szczególnie te niestandardowe, które:

  • W pierwszej kolejności są zgodne z interesami moich czytelników.
  • Po drugie nie podważą niezależności portalu „Szymon w Sieci”

Możliwa jest sporadyczna akceptacja artykułów sponsorowanych/zewnętrznych publikacji. Nie mniej artykuły, poradniki edukacyje czy też analizy, które ukazują się na stronie przygotowuję sam bądź w współpracy z ludźmi z branży. Dzięki temu że treści są tworzone przeze mnie, mogę to robić w sposób niestandardowy. Dzięki temu wiedza w nich zawarta budzi spore zainteresowanie. I niejednokrotnie jest ponadczasowa. Jeśli zdecyduje się na taką współpracę, moi czytelnicy są zawsze o tym informowani. Robię to przez dodanie informacji: „Partnerem artykułu/poradnika edukacyjnego jest Firma xyz”

Nie promuję produktów/firm związanych z rynkiem Forex !! (BEZWZGLĘDNIE!!)

Współpraca indywidualna

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś kto już tam doszedł !

Pamiętaj, że to Ty jesteś kowalem własnego życia i jeśli Ty nie będziesz zdecydowany by je zmienić, nawet najlepsi specjaliści i książki nie pomogą Ci osiągnąć zamierzonego celu. Jeśli masz chęci i odwagę by zmienić swoje życie finansowe to jesteś w odpowiednim miejscu !!

Wystarczy że napiszesz do mnie maila zatytułowanego „Współpraca Indywidualna”. Wspólnie ustalimy indywidualną taktykę na podstawie tego jakich rezultatów oczekujesz oraz jakim kapitałem dysponujesz. Dam z siebie wszystko byś mógł osiągnąć zamierzony rezultat w postaci wypracowanych zysków przy minimalizacji ryzyka. Jednak wiedz na wstępie że nie będę Cię do niczego przekonywał i zachęcał – nie mam na coś takiego czasu… Nie będę Ci narzucał swoich rozwiązań – mogę jedynie powiedzieć Ci jak sam działam i jakie rezultaty dzięki temu osiągam.


Rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje dlatego zachęcam do kontaktu ze mną

Pozdrawiam Cię i życzę Ci wspaniałego dnia

„Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!” – Mark Fisher