[vc_row css=”.vc_custom_1523614538414{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;background-image: url(https://szymonwsieci.pl/wp-content/uploads/2018/04/baner-wspolpraca.jpg?id=274) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”fadeInLeftBig”][vc_column][leap_title align=”left” style=”style2″]WSPÓŁPRACA[/leap_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][leap_title heading=”h3″ align=”left” strip_height=”28px”]Współpraca komercyjna[/leap_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zasady współpracy:

Jestem otwarty na wszelkie formy komercyjnej współpracy, szczególnie te niestandardowe, które:

  • W pierwszej kolejności są zgodne z interesami moich czytelników
  • Po drugie nie podważą niezależności portalu „Szymon w Sieci”

Możliwa jest akceptacja artykułów sponsorowanych/zewnętrznych publikacji. W każdym razie artykuły, poradniki edukacyjne czy też analizy, które ukazują się na stronie, przygotowuję sam bądź we współpracy z ludźmi z branży. Dzięki temu, że treści są tworzone przeze mnie, mogę to robić w sposób niestandardowy, dzięki temu wiedza w nich zawarta budzi spore zainteresowanie. Niejednokrotnie jest również ponadczasowa.

Jeśli zdecyduje się na taką współpracę, moi czytelnicy będą zawsze o tym informowani. Robię to przez dodanie informacji: „Partnerem artykułu/poradnika edukacyjnego jest Firma xyz”

Nie promuję produktów/firm związanych z rynkiem Forex!! (BEZWZGLĘDNIE!!)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 115 total views,  2 views today