Site Loader
airdropy które wciąż płacą

AirDrop’y, które wciąż płacą!

Odkąd kryptowaluty weszły w fazę „oficjalnej” hossy w internecie mamy ponownie wysyp „ekspertów” w tej dziedzinie… Grupy na FB czy Telegramie pękają od sygnałów traderskich oraz od tzw. AirDrop’ów, na których dzisiaj się skupię.

Co to AirDrop?

AirDrop to darmowy zrzut kryptowaluty, najczęściej w zamian za wykonanie jakichś zadań. Następnie najczęściej po ich otrzymaniu chcemy dany AirDrop wymienić na BTC bądź waluty tradycyjne (najczęściej USD, bądź EUR). Jednak jak się faktycznie okazuje, około 10% AirDrop’ów faktycznie daje nam zysk. Niestety wraz z ponowną hossą w internecie są promowane często zrzuty, które są mylnie „rozumiane” jak w przypadku dosyć popularnego ARRANO, którego wartość to rzekome 500$… Faktycznie Tokeny ARRANO, które otrzymujemy w tym AirDrop’ie mają umowną wartość 500$, aczkolwiek sam Token jest tokenem natywnym, który upoważnia użytkowników platformy Arrano do zniżek w przyszłych przedsprzedażach innych kryptowalut. Jednak fejsbukowi „eksperci” od krypto promują ten zrzut, myśląc, że będą mogli w przyszłości wymienić ten token na BTC bądź USD tym samym wprowadzając w błąd nowych użytkowników tego rynku

Żeby jednak Cię nie zniechęcać czytelniku do uczestnictwa w AirDrop’ach, warto wspomnieć, że wiele z nich wypaliło i dało całkiem dobry i uczciwy zarobek swoim uczestnikom jak np. Drop Fundacji Stellar gdzie na tamten czas był on wart 50$ bądź póki co historyczny drop 300 sztuk UNI, które na starcie miały wartość 2000$ (dziś te 300 UNI jest warte 6000$). Więc jak sam/a widzisz, warto się pochylić nad tym tematem.

Poniżej opisałem 3 wciąż aktualne promocje, w których można zgarnąć trochę darmowych kryptowalut. AirDrop’y są sprawdzone i pewne co do wypłacalności więc nie ryzykujesz straty swojego czasu i nerwów na niewypały.

Coinbase Earn

Pod koniec 2018r giełda Coinbase, otworzyła program do nauczania o kryptowalutach – „Coinbase Earn”. Coinbase jest jedną z najbardziej znanych giełd kryptowalut na świecie, wysoce cenioną wśród użytkowników oraz jest w pełni uregulowana prawnie, co daje jej stabilny fundament do rozwoju.

Źródło: https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/

Każdy użytkownik giełdy może uczestniczyć w programie Coinbase Earn gdzie może otrzymać swoje pierwsze kryptowaluty za rozwiązywanie quizów dotyczących konkretnych krypto.

Coinbase Earn

Od uruchomienia tego projektu było już dostępnych 17 różnych quizów, z których łącznie można było otrzymać ponad 400$. Obecnie dostępnych jest 5 quizów:

 • Stellar Lumens (XML) – 10$ w XML
 • Compound (COMP) – od 9$ do 59$ w COMP
 • Celo (CGLD) – 6$ w CGLD
 • The Graph (GRT) – 3$ w GRT
 • NuCypher (NU) – od 3$ do 43$ w NU

Z obecnych quizów możemy otrzymać od 31$ do 121$. Kryptowaluty są przesyłane niemal natychmiastowo po poprawnie skończonym quizie (spokojnie, quiz można powtarzać nieograniczona ilość razy do poprawnego jego ukończenia). Otrzymane kryptowaluty możemy od razu spieniężyć, wymienić bądź wysłać na dedykowane portfele.

Program referencyjny +10$

Coinbase jak wiele innych giełd i aplikacji prowadzi program poleceń, w którym można zaroić 10$ za każdego poleconego.

Jeśli twój znajomy (polecony) wejdzie na coinbase.com/trade i zainicjuje kupno lub sprzedaż na kwotę 100 USD, lub więcej (lub równowartość 100 USD w Twojej walucie krajowej) w ciągu 180 dni od otwarcia konta, oboje otrzymacie 10 USD (lub równowartość 10$ w Twojej krajowej walucie) premii za polecenie, gdy zamówienie zostanie zakończone. Realizacja zamówień może zająć do 4 dni roboczych.


Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem Coinbase, to możesz skorzystać z mojego linku polecającego https://www.coinbase.com/join/szymon_m, każda osoba, która z niego skorzysta, może liczyć na moją darmową pomoc w razie potrzeby.

Swiss Borg

Swiss Borg to finansowy projekt rodem ze Szwajcarii. Celem projektu jest demokratyzacja zarządzania majątkiem poprzez uczynienie go zabawnym, sprawiedliwym i skoncentrowanym na społeczności. Projekt Swiss Borg jest najlepszym Szwajcarskim ICO (Initial Coin Offering) zbierając kwotę 53 mln USD pod koniec 2018 r.

Obecnie projekt posiada już kilka produktów finansowych oraz 2 aplikacje (w których można całkiem dobrze zarobić) – jedna do zarządzania swoim majątkiem a druga do rozwijania społeczności, która liczy już blisko 200000 aktywnych użytkowników. Więcej szczegółowych informacji na temat całego ekosystemu projektu znajdziesz na ich oficjalnej stronie https://swissborg.com/.

SwissBorg: Invest in Crypto

SwissBorg: Invest in Crypto to flagowa aplikacja firmy do zarządzania swoim kapitałem. Bonus, który możemy tutaj zarobić waha się od 1 EUR do 100 EUR, choć jest to spory rozrzut to warunki jego otrzymania są całkiem proste. Aby otrzymać bonus wystarczy:

 • Otworzyć zakładkę Nagrody w aplikacji SwissBorg i udostępnij swój unikalny link do nagród znajomemu.
 • Twoi poleceni muszą zainstalować aplikację SwissBorg, przejść weryfikację tożsamości i wpłacić co najmniej 50 euro (lub równowartość 50 eur w kryptowalucie – ja zachęcam do dokonaia wpłaty Binance Coin ponieważ opłata transakcyjna to groszowe sprawy w przeciwieństwie do przelewów bankowych oraz przelewów w tokenach ERC20). Spokojnie Twoje środki w zaden sposób nie są zamrożone i po otrzymaniu bonusu możesz je bezproblemowo wypłacić.
 • Po poprawnym zaksięgowaniu transakcji Ty i Twój znajomy (polecony) otrzymacie zdrapkę z nagrodą o wartości od 1 do 100 EUR w Bitcoin

Wszystkie informacje na temat tej akcji promocyjnej znajdziesz pod tym adresem: https://help.swissborg.com/hc/en-gb/articles/360010649897

Pobierając aplikację z mojego linku: join.swissborg.com/r/szymonGAUN, oboje kwalifikujemy sie do otrzymania zdrapki.


SwissBorg – Bitcoin Price Prediction Game

SwissBorg Community to druga aplikacja firmy, która jest przeznaczona do budowania społeczności oraz nauki inwestowania na rynku kryptowalut. Obecnie w aplikacji jest prowadzona rozgrywka o nazwie Bitcoin Price Prediction Game, w której gracze dziennie obstawiają czy cena BTC będzie wyższa czy niższa po upływie 24h.

 • Pobierz aplikację ze sklepu play
 • Urzyj tego kodu: SSNQMRQ aby otrzymać 3000 dodatkowych punktów do gry (Aby wpisać kod, kliknij na ikonę profilu w prawym górnym rogu, i wybierz opcję „referral code”, a następnie podaj kod)
 • Przewiduj dziennie cenę BTC aby piąc się w rankingu i odblokowywać kolejne odznaki, za które mozesz łącznie otrzymać 250 tokenów CHSB (w trakcie pisania tego artykułu 250 CHSB jest warte około 225$)
 • Łączna pula nagród to ponad 500 000$ w BTC, które zostaną rozdane 20 000 najlepszym graczom
 • Nagrody zostaną przesłane na Twój portfel w pierwszej aplikacji, którą opisałem wyżej w przeciągu 90 dni od zakończenia konkursu. W związku z tym należy dokonać weryfikacji KYC poziomu 1 w aplikacji przed dystrybucją.

Dodatkowe możliwości

Poza tymi trzema AirDrop’ami zachęcam Cię zajrzeć do moich wcześniejszych wpisów na temat

BitTubeApp

BitTubeApp to rozszerzenie umożliwia uruchomienie systemu monetyzacji AirTime w dowolnym miejscu podczas przeglądania Internetu przy jednoczesnym blokowaniu reklam. System ten pozwala użytkownikom na generowanie AirTime na podstawie czasu spędzonego na przeglądaniu stron internetowych. Całkowity naliczony czas AirTime jest następnie nagradzany w kryptowalucie TUBE. Otrzymuje ją zarówno użytkownik, jak i wydawca treści, którego odwiedziłeś (o ile również ma zainstalowane rozszerzenie!), włączając w to konta w mediach społecznościowych! Ponadto rozszerzenie posiada możliwość korzystania z VPN.

Brave Browser

Brave Browser – to bardzo dobrze rozwijająca się alternatywna przeglądarka do google chrome, której twórcą jest Brendan Eich – współtwórca przeglądarki Mozilla Firefox oraz twórca Java script. Brave respektuje prawo do prywatności swoich użytkowników poprzez automatyczne blokowanie skryptów śledzących oraz reklam zaoszczędzając tym samym transfer jej użytkowników i przyspieszając jej działanie.

Ponadto dzięki przeglądarce Brave możemy na kilka sposobów zdobywać kryptowalutę Basic Atention Token (BAT) Przez ~2 lata korzystania z przeglądarki zebrałem blisko 1500 BAT. Wszystkie wpisy na temat Brave i Bat znajdziesz pod TYM linkiem

Kopanie Kryptowalut metodą Proof of Stake (PoS)

Proof of Stake (PoS) jest najpopularniejszą alternatywą dla drogiego i energochłonnego algorytmu konsensusu, jakim jest Proof of Work (PoW). W nagrodę za zabezpieczanie danej sieci (np. Nexus (NXS)) można generować stały zysk na poziomie np. 3% rocznie. Więcej szczegółowych informacji na temat PoS znajdziesz pod TYM linkiem.

Loading

Did you like this?
Tip Szymon w Sieci with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci

Scan to Donate Bitcoin Cash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to Szymon w Sieci

Scan to Donate Ethereum to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to Szymon w Sieci

Scan to Donate Litecoin to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to Szymon w Sieci

Scan to Donate Monero to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to Szymon w Sieci

Scan to Donate ZCash to Szymon w Sieci
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:

Post Author: Szymon w Sieci

Freelancer|Entuzjasta Technologii Blockchain|Blockchain Content Writer|Blogger|Społecznik|NGO

Ponadto założyciel Stowarzyszenia "Zielona Donica" w Siemianowicach Śl.

Jako "Szymon w Sieci" jestem aktywnym obserwatorem próby wyłonienia się nowego paradygmatu zaufania i przejrzystości, którym charakteryzuje się technologia blockchain. Ufam, że otwarta komunikacja i uczciwość są kluczowe w budowaniu nowego systemu zaufania, a to zaczyna się od nas samych i sposobu, w jaki dostarczamy nasze usługi i produkty w ramach nowych technologii.

Poza "siecią" udzielam się głównie jako społecznik w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich. Angażuje się w aktywizowanie młodzieży poprzez piłkę nożną i edukację ekologiczną.

Moja uwaga skupia się na trudnej młodzieży z miasta, która często jest określana jako 'patologiczna', gdzie zawsze staram się dostrzegać ich pozytywne strony i wspierać ich w rozwoju.

Fundamentem moich działań jest podejście chrześcijańskie, które motywuje mnie do oddania się pracy z całym sercem, jak dla Pana, a nie dla ludzi. Dążę do przynoszenia dobrych owoców, kierując swoje działania ku dobrym celom i starając się być wzorem dla innych, w szczególności dla młodszych ludzi.